“Велбъжд” с очаквана победа на старта в Четвърта лига

Очаквана победа постигна отбора на “Велбъжд” в първият си мач от първенството на Четвърта лига-група “Осогово”.Кюстендилци стартираха с успех 2:0 при гостуването на “Струмска слава”-Търновлак.Гостите имаха инициативата през всичките 90 минути и логично стигнаха до пълния комплект от точки.Головете паднаха още през първата част на мача.В 35-а минута след центриране на Калин Стоянов от дясно,Росен Танев бе оставенен непокрит в наказателното поле и с удар от близо откри резултата.В 41-а минута при идентична ситуация Павлин Димитров отбеляза второто попадение за кюстендилци.
В следващия кръг от първенството в Четвърта лига,”Велбъжд” приема на стадион “Осогово” отбора на “Сините извори”-Горна Гращица.Двубоят е на 3-и септември в неделя с начало 17.30 часа.
В останалите двубои от първия кръг в Областна група “Осогово” се получиха следните резултати:

“Копие”-Копиловци – “Струма”- Нов чифлик 1:2
“Сините извори”- Горна Гращица – “Септември”- Жабокрът 0:3
“Струма 2017”-Невестино – “Ябълково” 2:2
“Руен”- Богослов – “Славия”- Граница 5:2
“Елешница”- Ваксево -“Спортист”- Слокощица 3:1