Министърът на вътрешните работи Христо Терзийски, областният управител Виктор Янев и кметът на Кюстендил Петър Паунов откриха детска площадка за пътна безопасност в двора на Шесто ОУ „Паисий Хилендарски“.Площадката е част от дългогодишната инициатива на МВР „Детско полицейско управление“.