Германея загуби от Етрополе с 0:5

Седма загуба записа отбора на Германея от началото на сезона в ЮЗ Трета лига, след като тима от курортния град инкасира 5 гола от Чавдар (Етрополе) в междинния 8 кръг.Състава на гостите се възползва от създадените положения и до 35 минута вече водеше с 2:0.Първо в 15 минута Николай Иванков излъга почти цялата защита на Германея и реализира за 1:0 за гостите от Етрополе. В 35 минута отново Иванков излезе на стрелкова позиция и двои резултата.Две минути преди почивката Виктор Пенчев с точен изстрел от границите на наказателното поле направи резултата класически.През вторите 45 минути домакините се хвърлиха в атака, като все по често оставяха празни пространства за нападателите на Етрополе.В 71 минута Виктор Пенчев отбеляза своя втори гол в мача и 4-ти за гостите.10 минути преди края на срещата влезлия в игра Калоян Радков реализира 5-я гол за състава на Етрополе.Отборът на Германея Сапарева баня създаде само две чисти голови положения в 25 и 80-та минути, които бяха пропиляни от Владилав Георгиев.