ЖРЕБИЙ – ЮГОЗАПАДНА ТРЕТА ЛИГА 2020/2021

Жребият за новия сезон в Югозападна Трета лига бе теглен днес от 12.00 ч. в Национална футболна база „Бояна“.

 

I кръг

8 август 2020 г., събота, 18:00 ч:
Левски (Чепинци) – Марек 1915 (Дупница)
Кюстендил (Кюстендил) – Гранит (Владая)
Оборище (Панагюрище) – Банско (Банско)
Беласица (Петрич) – Пирин 1912 (Гоце Делчев)
Ботев 1937 (Ихтиман) – Чавдар (Етрополе)
Пирин 1941 (Разлог) – Рилски спортист 2011 (Самоков)
Сливнишки герой (Сливница) – Перун 1978 (Кресна)
Балкан 1929 (Ботевград) – Велбъжд (Кюстендил)
Вихрен 1925 (Сандански) – Надежда (Доброславци)

II кръг

Марек 1915 (Дупница) – Надежда (Доброславци)
Велбъжд (Кюстендил) – Вихрен 1925 (Сандански)
Перун 1978 (Кресна) – Балкан 1929 (Ботевград)
Рилски спортист 2011 (Сам) – Сливнишки герой (Сливница)
Чавдар (Етрополе) – Пирин 1941 (Разлог)
Пирин 1912 (Гоце Делчев) – Ботев 1937 (Ихтиман)
Банско (Банско) – Беласица (Петрич) –
Гранит (Владая) – Оборище (Панагюрище)
Левски (Чепинци) – Кюстендил (Кюстендил)

III кръг

Кюстендил (Кюстендил) – Марек 1915 (Дупница)
Оборище (Панагюрище) – Левски (Чепинци)
Беласица (Петрич) – Гранит (Владая) –
Ботев 1937 (Ихтиман) – Банско (Банско)
Пирин 1941 (Разлог) – Пирин 1912 (Гоце Делчев)
Сливнишки герой (Сливница) – Чавдар (Етрополе)
Балкан 1929 (Ботевград) – Рилски спортист 2011 (Сам)
Вихрен 1925 (Сандански) – Перун 1978 (Кресна)
Надежда (Доброславци) – Велбъжд (Кюстендил)

IV кръг

Марек 1915 (Дупница) – Велбъжд (Кюстендил)
Перун 1978 (Кресна) – Надежда (Доброславци)
Рилски спортист 2011 (Сам) – Вихрен 1925 (Сандански)
Чавдар (Етрополе) – Балкан 1929 (Ботевград)
Пирин 1912 (Гоце Делчев) – Сливнишки герой (Сливница)
Банско (Банско) – Пирин 1941 (Разлог)
Гранит (Владая) – Ботев 1937 (Ихтиман)
Левски (Чепинци) – Беласица (Петрич)
Кюстендил (Кюстендил) – Оборище (Панагюрище)

V кръг

Оборище (Панагюрище) – Марек 1915 (Дупница)
Беласица (Петрич) – Кюстендил (Кюстендил)
Ботев 1937 (Ихтиман) – Левски (Чепинци)
Пирин 1941 (Разлог) – Гранит (Владая)
Сливнишки герой (Сливница) – Банско (Банско)
Балкан 1929 (Ботевград) – Пирин 1912 (Гоце Делчев)
Вихрен 1925 (Сандански) – Чавдар (Етрополе)
Надежда (Доброславци) – Рилски спортист 2011 (Самоков)
Велбъжд (Кюстендил) – Перун 1978 (Кресна)

VI кръг

Марек 1915 (Дупница) – Перун 1978 (Кресна)
Рилски спортист 2011 (Самоков) – Велбъжд (Кюстендил)
Чавдар (Етрополе) – Надежда (Доброславци)
Пирин 1912 (Гоце Делчев) – Вихрен 1925 (Сандански)
Банско (Банско) – Балкан 1929 (Ботевград)
Гранит (Владая) – Сливнишки герой (Сливница)
Левски (Чепинци) – Пирин 1941 (Разлог)
Кюстендил (Кюстендил) – Ботев 1937 (Ихтиман)
Оборище (Панагюрище) – Беласица (Петрич)

VII кръг

Беласица (Петрич) – Марек 1915 (Дупница)
Ботев 1937 (Ихтиман) – Оборище (Панагюрище)
Пирин 1941 (Разлог) – Кюстендил (Кюстендил)
Сливнишки герой (Сливница) – Левски (Чепинци)
Балкан 1929 (Ботевград) – Гранит (Владая)
Вихрен 1925 (Сандански) – Банско (Банско)
Надежда (Доброславци) – Пирин 1912 (Гоце Делчев)
Велбъжд (Кюстендил) – Чавдар (Етрополе)
Перун 1978 (Кресна) – Рилски спортист 2011 (Самоков)

VIII кръг

Марек 1915 (Дупница) – Рилски спортист 2011 (Самоков)
Чавдар (Етрополе) – Перун 1978 (Кресна)
Пирин 1912 (Гоце Делчев) – Велбъжд (Кюстендил)
Банско (Банско) – Надежда (Доброславци)
Гранит (Владая) – Вихрен 1925 (Сандански)
Левски (Чепинци) – Балкан 1929 (Ботевград)
Кюстендил (Кюстендил) – Сливнишки герой (Сливница)
Оборище (Панагюрище) – Пирин 1941 (Разлог)
Беласица (Петрич) – Ботев 1937 (Ихтиман)

IX кръг

Ботев 1937 (Ихтиман) – Марек 1915 (Дупница)
Пирин 1941 (Разлог) – Беласица (Петрич)
Сливнишки герой (Сливница) – Оборище (Панагюрище)
Балкан 1929 (Ботевград) – Кюстендил (Кюстендил)
Вихрен 1925 (Сандански) – Левски (Чепинци)
Надежда (Доброславци) – Гранит (Владая)
Велбъжд (Кюстендил) – Банско (Банско)
Перун 1978 (Кресна) – Пирин 1912 (Гоце Делчев)
Рилски спортист 2011 (Самоков) – Чавдар (Етрополе)

X кръг

Марек 1915 (Дупница) – Чавдар (Етрополе)
Пирин 1912 (Гоце Делчев) – Рилски спортист 2011 (Сам)
Банско (Банско) – Перун 1978 (Кресна)
Гранит (Владая) – Велбъжд (Кюстендил)
Левски (Чепинци) – Надежда (Доброславци)
Кюстендил (Кюстендил) – Вихрен 1925 (Сандански)
Оборище (Панагюрище) – Балкан 1929 (Ботевград)
Беласица (Петрич) – Сливнишки герой (Сливница)
Ботев 1937 (Ихтиман) – Пирин 1941 (Разлог)

XI кръг

Пирин 1941 (Разлог) – Марек 1915 (Дупница)
Сливнишки герой (Сливница) – Ботев 1937 (Ихтиман)
Балкан 1929 (Ботевград) – Беласица (Петрич)
Вихрен 1925 (Сандански) – Оборище (Панагюрище)
Надежда (Доброславци) – Кюстендил (Кюстендил)
Велбъжд (Кюстендил) – Левски (Чепинци)
Перун 1978 (Кресна) – Гранит (Владая)
Рилски спортист 2011 (Самоков) – Банско (Банско)
Чавдар (Етрополе) – Пирин 1912 (Гоце Делчев)

XII кръг

Марек 1915 (Дупница) – Пирин 1912 (Гоце Делчев)
Банско (Банско) – Чавдар (Етрополе)
Гранит (Владая) – Рилски спортист 2011 (Самоков)
Левски (Чепинци) – Перун 1978 (Кресна)
Кюстендил (Кюстендил) – Велбъжд (Кюстендил)
Оборище (Панагюрище) – Надежда (Доброславци)
Беласица (Петрич) – Вихрен 1925 (Сандански)
Ботев 1937 (Ихтиман) – Балкан 1929 (Ботевград)
Пирин 1941 (Разлог) – Сливнишки герой (Сливница)

XIII кръг

Сливнишки герой (Сливница) – Марек 1915 (Дупница)
Балкан 1929 (Ботевград) – Пирин 1941 (Разлог)
Вихрен 1925 (Сандански) – Ботев 1937 (Ихтиман)
Надежда (Доброславци) – Беласица (Петрич) -l
Велбъжд (Кюстендил) – Оборище (Панагюрище)
Перун 1978 (Кресна) – Кюстендил (Кюстендил)
Рилски спортист 2011 (Самоков) – Левски (Чепинци)
Чавдар (Етрополе) – Гранит (Владая)
Пирин 1912 (Гоце Делчев) – Банско (Банско)

XIV кръг

Марек 1915 (Дупница) – Банско (Банско)
Гранит (Владая) – Пирин 1912 (Гоце Делчев)
Левски (Чепинци) – Чавдар (Етрополе)
Кюстендил (Кюстендил) – Рилски спортист 2011 (Самоков)
Оборище (Панагюрище) – Перун 1978 (Кресна)
Беласица (Петрич) – Велбъжд (Кюстендил)
Ботев 1937 (Ихтиман) – Надежда (Доброславци)
Пирин 1941 (Разлог) – Вихрен 1925 (Сандански)
Сливнишки герой (Сливница) – Балкан 1929 (Ботевград)

XV кръг

Балкан 1929 (Ботевград) – Марек 1915 (Дупница)
Вихрен 1925 (Сандански) – Сливнишки герой (Сливница)
Надежда (Доброславци) – Пирин 1941 (Разлог)
Велбъжд (Кюстендил) – Ботев 1937 (Ихтиман)
Перун 1978 (Кресна) – Беласица (Петрич)
Рилски спортист 2011 (Самоков) – Оборище (Панагюрище)
Чавдар (Етрополе) – Кюстендил (Кюстендил)
Пирин 1912 (Гоце Делчев) – Левски (Чепинци) –
Банско (Банско) – Гранит (Владая)

XVI кръг

Марек 1915 (Дупница) – Гранит (Владая)
Левски (Чепинци) – Банско (Банско)
Кюстендил (Кюстендил) – Пирин 1912 (Гоце Делчев)
Оборище (Панагюрище) – Чавдар (Етрополе)
Беласица (Петрич) – Рилски спортист 2011 (Самоков)
Ботев 1937 (Ихтиман) – Перун 1978 (Кресна)
Пирин 1941 (Разлог) – Велбъжд (Кюстендил)
Сливнишки герой (Сливница) – Надежда (Доброславци)
Балкан 1929 (Ботевград) – Вихрен 1925 (Сандански)

XVII кръг

Вихрен 1925 (Сандански) – Марек 1915 (Дупница)
Надежда (Доброславци) – Балкан 1929 (Ботевград)
Велбъжд (Кюстендил) – Сливнишки герой (Сливница)
Перун 1978 (Кресна) – Пирин 1941 (Разлог)
Рилски спортист 2011 (Самоков) – Ботев 1937 (Ихтиман)
Чавдар (Етрополе) – Беласица (Петрич)
Пирин 1912 (Гоце Делчев) – Оборище (Панагюрище)
Банско (Банско) – Кюстендил (Кюстендил)
Гранит (Владая) – Левски (Чепинци)


Източник: bulgarian-football

5 1 vote
Article Rating
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x