Пълната програма на кулинарния фестивал Табиет в Дупница

TabietDupnica- кулинарен фестивал

22.06.2017г.- Сръбска Вечер

ОСНОВНА СЦЕНА

12:00-13:00 Пресконференция

13:00-14:00 Танцов уъркшоп с Петър Батолийски- хореограф на ДК „ДЕНС“

14:00-16:00 Турнир по белот с награди

16:00-17:00 Турнир по табла/шах с награди

17:00-17:30 Надяждане с кюфтенца и надпиване с бира

17:30-18:30 Концерт на Росен Янчев от X Factor

18:30- 18:45 НЧ „Пробуда 1927“ с Самораново

18:45-19:00 НЧ „ Развитие 1910“ с. Крайници

19:00-19:15 НЧ „Светлина „ с.Бистрица

19:15-19:30 „Фантастик Денс“ с р-л Димитър Димитров

19:30-19:40 Школа по български народни танци „Фолк фитнес при НЧ „Зора 1858“

19:40-20:00 Танцов състав „Зора“ при НЧ „Зора 1858“ с р-л Диляна Диканска

20:00-20:15 Официално откриване на фестивал Табиет от кмета на Община Дупница инж. Методи Чимев

20:30-22:00 Концерт на БОБАН ЗДРАВКОВИЧ

23.06.2017- Гръцка Вечер

ОСНОВНА СЦЕНА

11:00-12:00 Кулинарна презентация

Игри за малки и големи с награди

12:00-13:00 Конкурс за детска рисунка на тема „Моето любимо ястие“ с награда-

обяд за цялото семейство

13:00-14:00 Танцов уъркшоп с Петър Батолийски- хореограф на ДК „Денс“

14:00-16:00 Турнир по белот с награди

16:00-17:00 Турнир по табла/шах с награди

17:00-17:30 Надяждане с кюфтенца и надпиване с бира

17:30-17:50 Балетна школа при НЧ „Зора 1858“, р-л Мая Владимирова

17:50-18:10 Школа по народно пеене при НЧ „Просвета 1903“, Гр. Бобов дол

худ.р-л. София Илиева

18:10-18:30 Детски ансамбъл „Разметанче“ при НЧ „Просвета 1903“ гр. Бобов дол

худ. ръководители- Бойко и Александър Седефчови

18:30-19:30 Концерт на АНА САРАНДОВА

19:30-20:00 Кулинарна презентация

20:00-21:00 Концерт на ЛЮСИ с АНДРЕАС БЕНД

21:00-22:00 Концерт на АНДРЕАС с АНДРЕАС БЕНД

24.06.2017г. – Сръбска Вечер

ОСНОВНА СЦЕНА

11:00-12:00 Кулинарна презентация

12:00-13:00 Забавни детски игри и парти шоу с любим супергерой (аниматор)

13:00-14:00 Танцов уършоп с Петър Батолийски- хореограф на ДК „Денс“

13:00-15:00 Турнир по белот с награди

15:00-17:00 Турнир табла/шах с награди

17:00-17:30 Надяждане с кюфтенца и надпиване с бира

17:30-17:50 Детска фолклорна група към НЧ „ Народни будители 1926“

с. Сапарево

17:50-18:10 Женска фолклорна група към НЧ „ Народни будители1926“

С. Сапарево

18:10-18:30 Група „Германея“ при НЧ „ Просветен лъч“ 1905“ гр. Сапарева баня

18:30-19:00 НЧ „ Христо Ботев 1978“- „Абракс“ гр Дупница, р-л. Димитър Шопов

19:00-20:00 Концерт на ВИКТОРИЯ КУПРИНА

20:00-21:00 Кулинарна презентация

21:00-22:00 Концерт на КЕБА

25.06.2017- Българска фолклорна вечер

ОСНОВНА СЦЕНА

10:00-11:00 Кулинарна презентация

11:00-12:00 Забавни детски игри и парти шоу с любим супергерой ( аниматор)

12:00-13:00 Обеден фолклорен концерт

13:00-14:00 Танцов уъркшоп с Петър Батолийски- хореограф на ДК „ДЕНС“

14:00-16:00 Турнир по белот с награди

16:00-17:00 Турнир табла/шах с награди

17:00-19:00 НЧ „ П. Славейков 1978“

18:00-19:00 ФТА „ Актавис“ гр. Дупница, с худ. ръководител Войн Войнов

19:00-20:00 Концерт на АНА-МАРИЯ и ТФ „РИЛА“

20:00-21:00 Кулинарна презентация

21:00-22:00 Концерт на НИКОЛАЙ СЛАВЕЕВ с БЕНД и ТФ „ПЛОВДИВЪ“