Сребърен и бронзов медал за кюстендилските борци от шампионата при кадетите

С два медала се завърнаха кюстендилските борци от Държавното първенство за кадети в Бургас.На крачка от титлата остана Антонио Кильов в кат. до 48 кг.Състезателя на спортният клуб “Васил и Георги Илиеви” взе сребърното отличие ,след като загуби финалната схватка от представителят на “Локомотив” Варна ,Денис Демиров.Добро представяне на шампионата имаше и Цветелин Йосифов,който успя да се пребори за бронзовия медал в кат. до 71 кг.Кюстендилският клуб участва със седем борци в първенството,като освен призьорите сред първите десет успя да се класира единствено Боян Георгиев в кат. до 80 кг.Михаил Мелехов остана 12-и при 71-килограмовите, а в същата категория Михаил Александров е на 17-о място.При 65-килограмовите Адриян Айков е 18-и ,а другият кюстендилец Майкъл Дяков се класира на 21-място.На държавното първенство по класическа борба за кадети в Бургас участваха 148 състезатели от 26 клуба в страната.