Три бронзови медала кюстендилските борци от Държавното първенство за момчета

С три бронзови медала се завърнаха кюстендилските борци от Държавното първенство за момчета в Бургас.В кат. до 41 кг. бронзови отличия за СК”Васил и Георги Илиеви” завоюваха Деян Асенов и Никола Христов.Бронзов медал от шампионата при момчетата спечели и Деян Ангелов в кат. до 62 кг.На крачка от медалите останаха Теодор Петков и Виктор Гелемеров ,които се класираха на 5-място,съответно в категория до 38 и 41 кг.Цветан Йорданов остана 9-и при 75-килограмовите.
190 състезатели от 30 клуба излязоха на тепиха в зала “Никола Станчев” на държавното първенство по класическа борба за момчета.Кюстендилския клуб взе участие с общо 12 борци в надпреварата.
Утре 8 състезателите от клуб “Васил и Георги Илиеви” заминават за Държавното първенство при кадетите.Домакин на шампионата отново е Бургас.